Wszystkie atrakcje Parku Śląskiego w Chorzowie w jednej cenie

Nadarza się świetna okazja dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas, korzystając z atrakcji Parku Śląskiego. Rozpoczęła się sprzedaż wspólnego biletu na sześć różnych atrakcji. Najdłuższa w Polsce nizinna kolejka linowa, pełne kolorowych karuzel i urządzeń rozrywkowych Wesołe Miasteczko, najlepiej zlokalizowany w kraju ogród zoologiczny, park linowy z wyjątkowo
trudną trasą i klimatyczna sceneria wiejskich chat sprzed stuleci w Skansenie, a także możliwość zwiedzenia „Kotła Czarownic”
w towarzystwie przewodnika – to wszystko na jednym bilecie. W 2018 roku po raz szósty do obiegu trafia bilet na prawie wszystkie większe atrakcje, z których można korzystać w Parku Śląskim. Raz zakupionej wejściówki można używać od maja do września. Nabywca oszczędza sporo czasu w kolejkach, ale i pieniędzy. W przypadku wejściówki dla jednej osoby za 90 złotych, można zaoszczędzić 66 zł (zakupione osobno bilety na wszystkie z oferowanych atrakcji, to koszt 156 zł), a w przypadku biletu rodzinnego za 250 złotych – 208 zł (zakupione osobno bilety dla całej rodziny, to koszt 458 zł). Bilet do Parku Śląskiego uprawnia do jednorazowego wejścia do Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, Śląskiego Parku Linowego i Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” oraz przejażdżki w jedną stronę „Elką” i zwiedzania z przewodnikiem Stadionu Śląskiego. Bilet będzie dostępny w kasie dyrekcji parku oraz w kasie w skansenie, a także on-line, na stronie internetowej: sklep.parkslaski.pl.

| 2018-04-23 | Puls Miasta