Ruch napędzony współpracą z miastemRuch Chorzów po raz kolejny będzie promował Miasto Chorzów. Niebiescy dostaną 555 tysięcy złotych w zamian za promocję Chorzowa na koszulkach zawodników, na bandach i reklamach na stadionie oraz w internecie.
W tym roku z Urzędu Miasta do Ruchu Chorzów popłynęło już niemal 1,5 miliona złotych (300 tysięcy za promocję w internecie, ponad milion złotych za objęcie akcji klubu i 45 tysięcy złotych za logotyp miasta na cegiełkach i biletach z okazji 100-lecia klubu).
Finanse to ważne, lecz nie jedyne pole współpracy. Dzięki wsparciu miasta powstaje nowy budynek zaplecza przy boiskach na Kresach, a klub w miejskim lokalu przy ul. Jagiellońskiej będzie tworzył swój sklepik. Pomoc miasta i wsparcie kibiców pomaga piłkarzom Ruchu, którzy radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze, zarówno w regionalnej odsłonie Pucharu Polski, jak i w III lidze piłki nożnej, gdzie zajmują obecnie drugie miejsce
- Współpraca z miastem przebiega wzorowo, wszystkie nasze ustalenia są na bieżąco realizowane. Podejmujemy wiele wspólnych inicjatyw, które pomagają nam się rozwijać. Bez tego wsparcia, a także zaangażowania kibiców i akcjonariuszy, byłoby bardzo ciężko. Wspólnymi siłami przechodzimy przez Czas Odbudowy – komentuje Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

| 2020-09-28 | Wiadomości